[ Hakkımızda ]

TEKNİK İPLİK

Teknik İplik, çeyrek asra yakın bir süredir sektörde faaliyet gösteren öncü firmalardandır. Şirketimiz, 10.000 m2’si kapalı, toplam 24.000 m2 alanda müşterilerine hizmet vermektedir. Teknik İplik, bilhassa son yıllarda yaptığı ileri teknoloji yatırımları sayesinde üretim kapasitesini artırmanın yanında, üretim kalitesinde de çok önemli ilerlemeler kaydetmiş, bunu da uluslararası ISO kalite belgeleri (ISO 9001, 14001, 18001 ve 50001) ile de belgelendirmiştir.

Firmamız, çevre dostu ve sürdürülebilir üretimi benimsemektedir. Bu kapsamda, OEKO-TEX, Global Organic Textile Standart (GOTS), GRS, ORS, OCS gibi sektörde kabul gören çevreci üretim sertifikalarına sahiptir. Çevre dostu fabrikası ile atık suyunu da geri kazanmayı kendine hedef edinen TEKNİK İPLİK bütün boyamalarını geri kazanılmış suyu ile gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

TEKNIK İPLİK, başta Avrupa ülkeleri olmak üzere yurtdışındaki ve yurtiçindeki ihracatçı konfeksiyon firmalarına ham iplik, boyalı iplik ve endüstriyel dikiş ipliği tedarik etmektedir.

Teknik İplik endüstriyel dikiş ipliğinde, Coreline (poly/coton, poly/poly), Assist(kesik elyaf), Pantone (tekstürize iplik), Grew (continious flament) ve Beygiz (pamuk dikiş ipliği) gibi iplik markalarını yüksek teknoloji ile üretmekte, müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Ayrıca, müşterilerinden gelen özel renk ve üretim taleplerini Tekirdağ’da bulunan üretim tesisinden karşılamaktadır.

Tekstil sektöründe kendisini global bir firma olarak konumlandıran, üstün teknolojisi, kaliteli insan kaynağı ve profesyonel yönetim anlayışı ile varlığını sürdüren TEKNİK İPLİK’in bugünlere gelmesinin ardında; sürekli kendini yenilemesi, sektördeki trendleri yakından takip etmesi ve bunlara uyum için gereken üretim ve yönetim esnekliğine sahip olması yatmaktadır.

[ +]
Farklı ülkeye ihracat
[ ]
Yıllık tecrübe
[ +]
Çalışan
[ +]
Teslim edilen proje
[ Misyonumuz & Vizyonumuz ]

Colours of The World

Misyonumuz

Maliyet odaklı üretim ve sürdürülebilir üretim anlayışıyla, düşük maliyet ve az kaynakla en kaliteli ürünleri üreterek sektördeki pazar payını sürekli artırmak, bu sayede hem yurt içi hem de yurt dışı piyasada lider pozisyona gelmektir.

Vizyonumuz

En yeni teknoloji ve metotları kullanmak suretiyle düşük maliyetli, çevreci ve kaliteli üretim anlayışıyla müşteri memnuniyetini ilke edinip müşterilerinin taleplerine en hızlı şekilde cevap veren bir firma olmaktır.

Telegram
Email
Viber
WhatsApp
WhatsApp
Viber
Email
Telegram